Ielogojies

Biežāk uzdotie jautājumi

Ieskatieties biežāk uzdotajos jautājumos saistībā ar webapmaciba.lv kursiem, darbību un citiem Jums interesējošiem jautājumiem.

 

Biežāk uzdotie jautājumi webapmaciba.lv – esiet zinošs un apgūstiet apmācības tiešsaistē!

Piesakoties kursiem webapmaciba.lv, nereti var rasties dažādi organizatoriski jautājumi. Šeit Jūs atradīsiet atbildes un populārākajiem jautājumiem par webapmaciba.lv darbību un kursu norisi.

 

Pārtikas higiēnas apmācības akceptējamība

Vai Pārtikas un veterinārais dienests akceptē uz webapmaciba.lv balstīto higiēnas apmācības apliecību?

Apmācības ir saskaņā ar visiem Latvijas un ES pārtikas aprites un pārtikas aprites higiēnas prasību regulējošiem likumiem. Latvijas Pārtikas un veterinārais dienests ir informēts par Koolitusveeb uz web lapām izveidoto pārtikas higiēnas apmācību.

 

Online apmācība ir līdzvērtīga klātienē apgūtajiem kursiem

Jāuzsver, ka webapmaciba.lv piedāvātā apliecība ir līdzvērtīga tradicionālajā apmācībā iegūtai. Ietaupiet savu laiku un naudu – apgūstiet nepieciešamās zināšanas ātri, tiešsaistes kursos.

 

Ietaupiet savu laiku mācoties online – web apmācība

Uz web lapām balstītās pārtikas higiēnas apmācības apgūšanai patērētais laiks ir mazāks salīdzinājumā ar tradicionālo apmācību, tomēr tas nav noteicošais. Jo svarīgākais ir tas, lai apmācāmais apmācību gaitā iegūtu vajadzīgās higiēnas prasību zināšanas. To apgūšanai ar normatīviem aktiem nav uzlikti laika ierobežojumi.

 

Higiēnas apmācību pasūtīšana – webapmaciba.lv

 • Vispirms piereģistrējiet sevi kā lietotāju un atveriet firmas vai privātpersonas kontu;
 • Zem reģistrētā konta izvēlieties sākumlapā piemērotu valodu higiēnas apmācībām un spiediet „Pasūti apmācību";
 • Pēc tam ievadiet apmācāmā datus un izvēlieties sev piemērotu maksāšanas veidu.

 

Jautājumi par webapmacibu.lv norēķinu sistēmu -

Ja samaksājāt par pārtikas higiēnas apmācībām ar bankas saiti, bet rēķinu un / vai apmācību paroli nesaņēmāt -

 • Ja esat pasūtījis apmācības caur firmas kontu, pārbaudiet, lūdzu, zem „Mans konts", vai Jūsu ievadītā e-pasta adrese ir pareiza. Ja adrese ir nepareiza, labojiet adresi un kontaktējieties ar Koolitusveeb klientu atbalstu;
 • pēc maksājumu veikšanas ar bankas saiti jāspiež uz „Atpakaļ pie pārdevēja". Ja uz šo pogu neuzspiedāt, kontaktējieties, lūdzu, ar Koolitusveeb klientu atbalstu;
 • Reizēm var gadīties īslaicīgi interneta pārrāvumi, kas pārtrauc informācijas nosūtīšanu no bankas pēc maksājuma veikšanas pakalpojuma piedāvātājam (Koolitusveeb). Šādā situācijā kontaktējieties, lūdzu, ar Koolitusveeb klientu atbalstu.

 

Jautājumi par dalību pārtikas higiēnas apmācībā

 • Jāuzsver, ka katra testa un arī eksāmena kārtošanai ir paredzētas 2 stundas katram. Tātad divu stundu laikā variet veikt testus tik daudz reižu, cik paspēsiet dotajā laikā. Laika uzskaite redzama apmācību lapas labā augšējā stūrī uz hronometra;
 • Ja kārtojat eksāmenu atkārtoti, atcerieties, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē automātiski jaunus jautājumus un atbildes;
 • Tātad visi higiēnas apmācības testi un eksāmeni ir neatkārtojami.

 

Eksāmena kārtošanas ilgums -

 • Viss ir atkarīgs no apmācāmā iepriekšējām zināšanām, lasīšanas, vielas uztveršanas un izprašanas ātruma;
 • Tiem, kuru priekšzināšanas ir stipras, var veikt tikai testus un eksāmenu. Tādā gadījumā vidēji ir vajadzīgas 15–30 minūtes;
 • Savukārt tiem, kuriem priekšzināšanas ir vājākas un jāiepazīstas ar mācību materiāliem, ir vajadzīgas apm. 2–3 stundas kopā ar testu un eksāmena kārtošanu.

 

Higiēnas apmācības apliecības izdrukāšana – ātri un viegli. Svarīgi ņemt vērā -

Ja esat nokārtojis apmācību, bet nevarat to izdrukāt – situācijās, kad par pārtikas higiēnas apmācībām maksāja firma, vērsieties pie personas, kura nodeva Jums paroles, lai piedalītos apmācībās. Firmas konta atvērējs var zem „Manas apmācības" skatīties un izdrukāt apliecības dublikātus. Tāpat arī variet pārbaudīt savus rēķinus.